Niezapomniane wakacje z dziećmi w słonecznej Bułgarii

Cudowne kurorty, gorący klimat i piaszczyste plaże są idealnymi warunkami na rodzinny urlop. Bułgaria jest krajem, gdzie można znaleźć to wszystko, a w dodatku w bardzo atrakcyjnej cenie. Warto zabrać tam całą rodzinę i pokazać swoim dzieciom liczne atrakcje oraz wspaniałe miejsca, w których z pewnością nie będą się nudzić! 

Najciekawsze rozrywki dla najmłodszych

Płovwid uliczkiDo kurortów najchętniej odwiedzanych przez rodziny z dziećmi należą zdecydowanie Słoneczny Brzeg oraz Złote Piaski. Swoją popularność zawdzięczają licznym atrakcjom skierowanym do najmłodszych, takim jak aqua parki oraz hotele z placami zabaw i animacjami. Maluchom bez wątpienia spodobają się także piękne, piaszczyste plaże i ciepła woda, gdzie podczas zabawy będą mogły puścić wodze swojej fantazji.

Kolejnym kuszącym zakątkiem Bułgarii jest leżąca nad Morzem Czarnym Warna. Znajduje się tam Park Nadmorski, który kryje w sobie robiące ogromne wrażenie delfinarium. Widok tak wyjątkowych zwierząt sprawi wielką frajdę każdemu dziecku. Jednak to nie jedyna niespodzianka, która czeka na najmłodszych turystów w tym bułgarskim mieście. Równie interesujące, zwłaszcza dla dziewczynek, może okazać się Muzeum Kukiełek, w którym można podziwiać przepiękne lalki.

W Bułgarii można spędzić czas wspólnie z dziećmi w niezwykle kreatywny sposób. Wystarczy pojechać do Etyru – niezwykłej wioski, w której odbywają się warsztaty rzemieślnicze. Podczas nich najmłodsi będą mogli przypatrzyć się różnego rodzaju pracom, a także samodzielnie spróbować wyrabiać narzędzia czy garnki. Będzie to dla nich świetna zabawa, a przy okazji wspaniała lekcja!

Bułgarska podróż z niemowlęciem

Osoby, które wybierają się na wakacje z dzieckiem w wieku niemowlęcym nie muszą martwić się o dostępność potrzebnych produktów. W bułgarskich sklepach można znaleźć zarówno akcesoria dla najmłodszych, jak i żywność adekwatną do ich wieku. Nie ma w związku z tym potrzeby zabierania wszystkiego ze sobą i zbędnego „zaśmiecania” swojego bagażu.